Apie projektą

Išskirtinis eksterjeras

Ne tik Kalnėnų, bet ir viso Vilniaus miesto urbanistiką papildys ir papuoš šis nuostabus projekto „Kalnėnų panorama“ projektuotojų komandos bei vystytojo architektūrinis rezultatas. Namai pasižymi savo fasadų bei architektūrinių sprendimų išskirtinumu: įvairių formų stogai, gausus spalvų koloritas, skirtingos fasadų dangos, nestandartinės konstrukcijos. Ir visa ši įvairialypė architektūra nuožmiai suderinta tarpusavyje ir sudaro nuostabų projekto vizualinį vientisumą. Analogiškų statinių Vilniuje tikrai nėra ir jie išties išsiskiria iš visų aplink supančių standartinių namų.
Apsilankykite galerijoje ir tuo įsitikinkite projekto techninės dokumentacijos vizualizacijose, kurios identiškai atvaizduoja būsimus projekto statinius.

A energetinė klasė

Projekto statinių estetika puikiai suderinta su statybine kokybe ir namų energetiniu efektyvumu. Numatyti architektūriniai ir inžineriniai sprendiniai atitiks A energinio naudingumo klasės charakteristikas, kurios užtikrins ir maloniai nuteiks būsimus gyventojus dėl itin žemų šildymo bei eksploatacijos sąnaudų. Kiekvienas namas turės autonominę dujinę šildymo sistemą su individualia apskaita. Bus įrengtos mechaninio vėdinimo sistemos ir taip pat suteikta galimybė gyventojams įsirengti rekuperacinę vėdinimo sistemą.

Projekto „Kalnėnų panorama“ namai ne tik efektingi, bet ir efektyvūs!

Išvystyta infrastruktūra

Ši nauja ir uždara gyvenvietė pratęs Kalnėnų geros infrastruktūros vientisumą ir gyventojų patogumui bus išasfaltuotos gatvės bei privažiavimas iki pat projekto, nutiesti šaligatviai. Įrengtas projekto gatvės apšvietimas suteiks jaukumo bei saugumo tamsiu paros metu.

Namams privatumą užtikrins pilnas gyvenvietės aptvėrimas, o kaimynus tarpusavyje skirs augalijos linijos. Automobilių stovėjimo aikštelės užtikrins darnų automobilių statymą bei po dvi asmenines vietas kiekvienam namui.

Kokybišką gyvenseną garantuoja ne tik keturios namo sienos, bet ir aplink supanti infrastruktūra!

Funkcionalūs išplanavimai

Šis mažaaukštės statybos projektas pateikia ne tik eksterjerų įvairovę, bet ir skirtingų išplanavimų gausą. Tikrai galite pagal savo asmeninius poreikius atrasti sau tinkamą būsto išdėstymą. Projekte siūlome nuo 3 iki 5 kambarių itin funkcionaliai ir ergonomiškai išplanuotus 55 – 92 kv.m būstus. Iki smulkmenų apgalvotos visos vidaus erdvės, nėra jokių nenaudingų plotų, viskas išdėstyta praktiškai ir patogiai.
Visų projekto „Kalnėnų panorama“ namų terasos bei svetainės orientuotos į pietų pusę, kas visada užtikrins tiesioginę saulės šviesą bei šilumą!

Puiki vieta mieste

Kalnėnai – pietrytinėje Vilniaus miesto dalyje naujai susiformavęs rajonas, vienas patogiausių susisiekimo atžvilgiu bei apsuptas gražios gamtos. Dominuoja tik naujos statybos namai su puikia bei aktyvia bendruomene. Lengvai pasiekiamas miesto centras (6 km iki Vilniaus Rotušės, ~15-20 min. automobiliu). Pietinio ir Vakarinio aplinkkelių dėka patogu nuvykti į miegamuosius Vilniaus mikrorajonus arba taip pat išvykti iš paties Vilniaus miesto. Kalnėnai įsikūrę ties Ribiškių kraštovaizdžio draustinio su pažintiniais takais riba. Netoliese visas parduotuvių bei paslaugų epicentras – prekybos centras Nordica, IKEA.
Projektas „Kalnėnų panorama“ vystomas itin patogiai ir lengvai pasisiekiamame bei NT rinkoje viename populiariausių rajonų – Kalnėnuose.

DETALI INFORMACIJA

 

+37060824858

+37069099735